+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 34

Θέμα: αποτρίχωση

Προεπιλογή αποτρίχωση

στο γυμναστήριο που πάω η πλειοψηφία έρχεται με ξυρισμένο πόδι,μασχάλες,στήθος κ.τ.λ είναι μόδα τελικά ?

αντε να πω ότι στη μασχάλη το κάνουν για λόγους υγιεινής,τη γάμπα γιατί την ξυρίζουν ?

Προεπιλογή

Προεπιλογή

χαχαχαχαχαχ ενταξει ρε παίδια μερικοί έχουν τν εντύπωση οτι είναι πιο όμορφη ξυρίζοντας τα πόδια...και γω όταν έκανα ποδηλασία αναγκαστηκα τα ξύριζα αλλα πάλι ήταν θέμα υγιηνής
    spoilt

Προεπιλογή

ναι ναι τα εχω ακουσει και για τους ποδηλατες και για τους ποδοσφαιριστες σε τοπικες ομαδες που ξυριζουν τα ποδια επειδη τους κοβει την φορα ο αερας και δεν μπορουν να τρεχουν και ιδρωνουν πολυ ενα εχω να πω

αντε αμα εισαι πολυ τριχωτος στο στηθος και πλατη και κανεις ββing και θες παραλια οκ δεκτο αλλα απο ολο το σωμα χωρις να κατεβαινεις αγωνες ββ

Προεπιλογή

για τις γυναικες ναι ειανι θεμα υγειηνης για τους ανδρες? δλδ τι θα παθεις αμα κανεις ποδηλατο και δεν ξυρηζεις τα ποδια εγω εκανα στα τελικα σταδια της γραμμωσης 1 ωρα +ποδηλατο δεν επαθα τιποτα ουτε ιδρωναν τρωμερα τα ποδια μου που να μην μπορω να κανω πηδαλι πιο πολυ ιδρωνα στο ανω σωμα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ruhl Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ναι τα εχω ακουσει και για τους ποδηλατες και για τους ποδοσφαιριστες σε τοπικες ομαδες που ξυριζουν τα ποδια επειδη τους κοβει την φορα ο αερας και δεν μπορουν να τρεχουν και ιδρωνουν πολυ
    κάτι λένε για τους κολυμβητές ότι είναι αναγκαστικό να ξυρίζουν το σώμα τους

μάλλον αρέσει στις γυναίκες για αυτό το κάνουν!!
    Train Hard

Lδcheln

παντως παιδια για τους ποδοσγαιριστες που λετε ο ξαδερφος μου πεζει επαγγελματικα μπαλα και παλια οταν ηταν η πρωτη χρονια που πηγε σε μεγαλη ομαδα τον βλεπω μετα απο κανα 2 μηνο και τον βλεπω με ξυρισμενο ποδαρακι καλα του λεω ρε gay τι κανεις και μου λεει μου εβαλαν να ξυρισω τα ποδια μου γιατι οταν παμε στον φυσικοθεραπευτή να μας τρίψει πρεπει το χερι του να γλιστραει να γινετε σωστα το μασαζ....,
    τωρα για τους άλλους τους τρεντυ δεν ξερω!

Περιοχή
    Ptolemaida

Προεπιλογή

Σιγα ρε σεις χαλαρωστε! Τι σημαινει οτι ειναι "gay" οποιος κανει αποτριχωση? Δηλαδη πειραζει που θελει να φαινεται πιο ωραια το σωμα του? Κι εγω εχω κανει και θα ξανακανω,τι σημαινει,οτι ειμαι gay??

Ενδείξεις Blog
    1

Προεπιλογή

Σαν γυναικα μπορώ να πω πως είναι πολύ πιο ωραίος ένας άντρας όταν δεν έχει πολλές τρίχες στην πλάτη και στο στήθος(προσωπική μου γνώμη).Τώρα ένταξη το να ξυρίζουν και τα πόδια τους, το βλέπω λίγο υπερβολικό.
    Αλλα δεν σημαινει οτι οποιος ξυρηζει τα ποδια του ειναι "gay".

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγα ρε σεις χαλαρωστε! Τι σημαινει οτι ειναι "gay" οποιος κανει αποτριχωση? Δηλαδη πειραζει που θελει να φαινεται πιο ωραια το σωμα του? Κι εγω εχω κανει και θα ξανακανω,τι σημαινει,οτι ειμαι gay??
    Toν βρηκαμε παιδια αυτος ειναι

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας