Συνομιλία μεταξύ του g1mnastis και του giorgosslk

2 Visitor Messages

1. (ΣΥΝΕΧΕΙΑ)ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΟ ΒΟDY BUILDING ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΒΑΡ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΙΠΟΥΣ ΣΤΟ ΣΩΣΙΒΙΟ( ΜΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΦΥΣΙΚΑ) ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΕΙΝΑΙ 2,5 mg ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΝΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ 15 mg .ΩΣΤΟΣΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝΡΘΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40 MG ΤΗ ΜΕΡΑ.ΣΕ ΕΝΑ ΑΡΘΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ 8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΛΗ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΣΗ.ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ?ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΥΣΗΣ?ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ?ΤΟ ΑΝΑΒΑΡ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΑ 2,5 Η ΣΤΑ 5 MG?ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ.
  2. ΦΙΛΕ g1mnastis ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΙ, ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΘΑ ΤΗΝ ΣΠΡΩΞΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ.ΠΑΙΡΝΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ Τ4 ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΦΙΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ ΑΝΑΒΑΡ ΚΑΙ ΠΡΙΜΟΜΠΟΛΑΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΝΑΒΑΡ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΩΜΑΤΙΖΕΙ.
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2